Galwan Sp. z o.o.

Firma "Galwan" istnieje od 1982 r. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży galwanotechnicznej, jesteśmy gwarantem rzetelności i profesjonalizmu wykonywanych usług. W chwili obecnej specjalizujemy się w galwanizowaniu tworzyw sztucznych ABS, ABS/PC (chrom błyszczący ,satyna). 

Technologie

Produkcję swoją opieramy na nowoczesnych technologiach firmy McDermid-Enthone. W maju 2012 uruchomiliśmy nową automatyczną linię galwaniczną. Projekt był współfinansowany ze środków EFRR oraz budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013. Koszt inwestycji :11 595 000 PLN. Projekt zakładał wybudowanie automatycznej linii do galwanizowania tworzyw sztucznych ABS, ABS/PC. Nowa linia galwaniczna spełnia wszystkie wymogi norm dla przemysłu AGD i przemysłu urządzeń sanitarnych.

 

 

Jakość

Naszym nadrzędnym celem jest osiągnięcie i utrzymanie zadowolenia klientów z jakości wykonywanych usług galwanicznych oraz silnej pozycji rynkowej naszej marki postrzeganej jako profesjonalnego i kompetentnego partnera w zakresie świadczonych usług.

Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

Zdjęcie główne #1480 - Laboratorium chemiczne

Laboratorium chemiczne

Zadania laboratorium chemicznego Galwan: 

1. Wykonywanie pomiarów grubości powłok galwanicznych przy pomocy analizatora rentgenowskiego X-Ray. 2. Wykonywanie analizy składu kąpieli galwanicznych. 3. Badanie odporności korozyjnej w komorze solnej. 4. Badanie przyczepności powłoki w komorze termicznej.

Nasi partnerzy

Przykładowe firmy, które korzystają z naszych usług.

1
2
3
4
5
Next
Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry